نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

راه هایی برای داشتن آرامش بیشتر در زندگی

راه هایی برای داشتن آرامش بیشتر در زندگی

راه هایی برای داشتن آرامش بیشتر در زندگی

گاهی اوقات برای یافتن راه‌ هایی برای داشتن آرامش بیشتر در زندگی اینترنت را زیر و رو می‌کنیم و تعداد زیادی کتاب می‌خریم و می‌خوانیم اما باز آرامشی در زندگی‌مان مشاهده نمی‌کنیم.

به مشاوره می‌رویم و بعد از جلسات بسیاری می‌بینیم هیچ پیشرفت خاصی صورت نگرفته و باز همان آش و همان کاسه.

اما چرا؟ چرا افراد بسیار زیادی نمی‌توانند داشتن آرامش بیشتر در زندگی را تجربه کنند؟ چرا باید همیشه درگیر تشویش و ناراحتی باشند؟ چرا باید دائماً درگیر مسائلی باشند که می‌تواند پریشانشان کند؟

 

این مطلب را بخوانید: آرامش درون را بشناسید و آن را به زندگی خود دعوت کنید

 

راه های داشتن آرامش بیشتر ساده است

خیلی مواقع ما برای حل مشکلاتی از قبیل نداشتن آرامش می‌خواهیم از راه‌های عجیب و غریب استفاده کنیم. این در حالی است که راه‌های رسیدن به آرامش بسیار ساده هستند. آرامش از شناخت خویشتن و برقراری ارتباطی صحیح با خودمان صورت می‌گیرد.

ما باید در ابتدا خودمان را به خوبی بشناسیم. بدانیم تا به حال با رفتار و افکارمان چه نتایجی به وجود آورده‌ایم و با تغییر رفتارها و اعمالمان نتایج را تغییر دهیم.

 

نبود آرامش در زندگی نتیجه افکار و باورهایی است که نتیجه‌اش پریشانی است. اگر در تهران زندگی می‌کنید و باور دارید که در تهران نمی‌توان آرامش داشت هر روز اتفاقاتی برایتان می افتد که آرامش نداشته باشید. شاید با خود بگویید: خب واقعاً نمی‌توان آرامش داشت و من تا به حال نداشته‌ام. اما این دقیقاً نتیجه باور شماست. اگر در همین تهران بگردید مطمئناً افرادی را پیدا می‌کنید که در آرامش کامل زندگی می‌کنند. اگر یک نفر هم بتواند در آرامش زندگی کند پس همه می‌توانند.

 

این مطلب را بخوانید: ریشه مشکلات در درون ماست و پله هایی برای پیشرفت هستند

 

باور برای رسیدن به آرامش

فردی که با آرامش زندگی می‌کند باور دارد که در هر جایی می‌توان آرامش داشت. به دلیل داشتن همین باور اتفاقاتی برایش می افتد که همواره آرامش بیشتر و بهتری را در زندگی به دست می‌آورد. همیشه یادتان باشد که زندگی همان باورهای شما را به شما ثابت می‌کند. پس اگر به دنبال آرامش بیشتر هستید فقط کافی است که باور کنید می‌توانید آرامش داشته باشید.

 

برای ساختن این باور ابتدا باید الگویی را پیدا کنید که پر از آرامش باشد. در هر شرایطی آرامش دارد. شاید به نظر فرد بی خیالی باشد. اما نکته مهم این است که آرامش دارد. این فرد را پیدا کنید و تلاش کنید از رفتارهای او در زمان‌های مختلفی که آرامشش را حفظ می‌کند الگو بگیرید.

 

پس‌ازآن باید سعی کنید با استفاده از منابع بیشتر و مطالعه این باور را در خودتان قوی‌تر کنید. یکی از بهترین راه‌ها این است که همه‌روزه از فایل‌های صوتی استفاده کنید که درباره داشتن آرامش بیشتر حرف می‌زند. کتاب‌های صوتی و پادکست‌های بسیاری دراین‌باره وجود دارد. می‌توانید صدای خودتان هم ضبط کنید و نکاتی که مطالعه کرده‌اید را در آن تکرار کنید و هرروز گوش کنید. در سایت پول دوبلر می‌توانید از کتاب قدم قدم تا آرامش و صوتی همین محصول استفاده کنید تا آرامشی که می‌خواهید را به زندگی‌تان جذب کنید.

 

این محصول را از دست ندهید

قدم قدم تا آرامش

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top