نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

داستان تحقق یک رویا

داستان تحقق یک رویا

رویای پول دوبلر

در زندگی هرکدام از ما نقطه‌ای وجود دارد که شروع همه تغییرات از آن نقطه سرچشمه می‌گیرید. از روزی که شاید شروع به خواندن کتابی کردیم، یا جمله‌ای در اینترنت خواندیم و یا از دوستی حرفی را شنیدیم. شاید امروز روز شروع تغییرات باشد. تغییر دادن وضعیتی که در آن قرار داریم شاید در ابتدا سخت به نظر برسد اما کم‌کم کمک‌ها از راه می‌رسند. من مهیار ضیائی در یک خانواده متوسط اما با تعلیماتی خیلی عالی از سمت پدر و مادرم متولد شدم که باعث شد از کودکی به دنبال تحقیق و مطالعه باشم که چطور می‌توانم ازنظر مالی مستقل و پول‌ساز باشم. چیزهای زیادی وجود داشت که دوست داشتم داشته باشم اما پولی نداشتم که مرا به آرزوها و خواسته‌هایم برساند و باصرفه جویی زندگی را می‌گذراندم؛ اما همیشه دوست داشتم بتوانم به‌راحتی خرج کنم و به‌آسانی درآمد کسب کنم.

این شد که از هفده‌سالگی به دنبال کسب درآمد شروع به کار کردن کردم. کارهای کارگری و کارمندی و حتی دست‌فروشی؛ اما زمانی که از من گرفته می‌شد و مهم‌تر از همه این‌که یک نفر دیگر به من دستور می‌داد و برایم خط‌مشی تعیین می‌کرد، برایم غیرقابل‌تحمل بود و همواره دنبال این بودم که کسب‌وکار مستقل خودم را داشته باشم. تا این‌که بامطالعه کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول رابرت کیوساکی متوجه شدم راه‌حل این‌که به درآمد راحتی برسم ساخت یک سیستم مالی پول‌ساز است که به‌صورت خودکار برایم پول بسازد. این اولین نقطه تغییر در زندگی من بود.

با تلاش فراوان این سیستم مالی را راه‌اندازی کردم، اما درآمدم از حدی خاص بالاتر نمی‌رفت و با درآمدی که داشتم نمی‌توانستم کار خاصی انجام دهم و به خیلی از آرزوهای بزرگی که داشتم برسم. تا این‌که با چیزی شگفت‌انگیز برخورد کردم و آن چیزی نبود به‌جز فرمول دو برابر کردن پول.

این فرمول توسط یک شخص خارجی نوشته‌شده بود و به این صورت بود که هر کس می‌تواند در بیست‌وهشت مرحله و با دو برابر کردن پول در هر مرحله از یک دلار به یک‌میلیون دلار برسد و اینجا نقطه عطف زندگی من شد. اینجا جایی بود که احساس کردم رسالت من به سرانجام رساندن این فرمول و نشان دادن نتیجه آن است تا همگان باور کنند که می‌شود از هیچ ثروت ساخت و به آرزوها رسید. اما هیچ آموزشی هم برای فرمول دو برابر کردن پول وجود نداشت و من باید با انجامش آن را با شرایط بازار ایران تطبیق می‌دادم و این کار را با یک اسکناس پنج‌هزارتومانی آغاز کردم.

اما کار ساده‌ای هم نبود. مدت بسیاری را می ترسیدم که کارم را بی خیال شوم و تمام تمرکزم را روی دو برابر کردن پول بگذارم و این موضوع باعث شد هر روز وضع مالی من بدتر و بدتر شود تا حدی که درآمدم  گاهی به صد هزار تومان هم نمی رسید و بدهکاری هم داشتم. اما ناگهان فشار ها به حدی رسید که حس کردم بدتر از این امکان ندارد و تصمیم گرفتم و همه چیز را رها کردم و فقط و فقط به دو برابر کردن پول پرداختم. درآمدم را بالا بردم و با چندین سال آزمون‌وخطا و تست کردن فرمول در بیش از پنجاه شغل و بیزینس مختلف، مطالعه و شرکت در دوره‌های مختلف و هزینه تمام درآمدم برای یادگیری بالاخره توانستم دو برابر کردن پول را به سرانجام برسانم و همه چیز را رها کردم و بالاخره موفق شدم به آزادی مالی مدنظرم از کودکی تابه‌حال برسم و بتوانم به‌سادگی پول بسازم و به‌راحتی و هر مقداری که دوست داشتم پول‌خرج‌کنم.

همه این‌ها با فهمیدن راز دو برابر کردن پول به دست آمد و فهمیدم که با همین فرمول ساده و قوانینی که طی چندین سال آزمون‌وخطا و تحقیق به‌دست‌آمده می‌توانم علاوه بر پول همه‌چیز را در زندگی‌ام اعم از عشق، سلامتی، روابط، اعتمادبه‌نفس، دوستان و… را بارها و بارها و تا بی‌نهایت دو برابر کنم.

من پس از فهمیدن قوانین درست پول‌سازی و یا بهتر بگویم زندگی توانستم طی مدت کوتاهی با اجرای دستورالعمل‌ها و قوانین رؤیایم را تحقق‌بخشم و به استقلال مالی و آرامشی برسم که مرا از هر نگرانی برای پول نجات داد. شما هم می‌توانید ظرف مدت کوتاهی به استقلال مالی برسید؛ اما چقدر اشتیاق برای تغییر دارید؟ اگر همین امروز هرگونه تنبلی را کنار گذاشته و شروع به یادگیری دو برابر کردن پول‌کنید ظرف دو سال آینده حداقل می‌توانید یک میلیارد تومان سرمایه بسازید. فقط باید شروع کنید.

روزی که برای اولین بار با فرمول دو برابر کردن پول آشنا شدم تمام وجودم به من می‌گفت تمام رسالت زندگی‌ات به سرانجام رساندن این فرمول و رساندن پیام آن به همگان است. چنان حس زنده‌بودن به من دست داد که احساس می‌کردم به این دنیا آمده‌ام فقط برای پیدا کردن قوانینی که بتوان با آن این فرمول را اجرا کرد و هرروزی که در حال انجام دادن آن و آزمون‌وخطاها بودم همه‌چیز را ریزبه‌ریز یادداشت می‌کردم تا بتوانم رسالتم یعنی نشان دادن راه ثروتمند شدن با دو برابر کردن پول را به همگان نشان دهم و خوشبختانه توانستم به‌وسیله تحقیقاتم به این رؤیای بزرگ یعنی آموزش دو برابر کردن پول تحقق‌بخشم تا همه ایرانیان علاقه‌مند و پیگیر موفقیت بتوانند از این دانسته‌ها استفاده کنند و اثربخشی آن را در زندگی مالی خود مشاهده کنند.

روش دو برابر کردن پول و آموزش‌های سایت چندین و چند بار توسط من و افرادی که آموزش‌های مرا پیگیری کردند تست‌شده و همه توانستند ظرف مدت کوتاهی از هیچ سرمایه‌هایی بسازند که پایه‌های محکم کسب‌وکارشان را با آن بنا کنند و به سرمایه‌های میلیاردی برسند. من طی مدت انجام دو برابر کردن پول و آزمون خطاهایم روی کارهای مختلف در سایت‌های مختلف راجع به دو برابر کردن پول می‌نوشتم و آموزش می‌دادم؛ اما رؤیای بزرگ آموزش دو برابر کردن پول را با راه‌اندازی سایت پول دوبلر تحقیق بخشیدن تا همه بتوانند به‌راحتی به آموزش‌های دو برابر کردن پول دسترسی داشته باشند و همه باهم فکری بیشتر و استفاده از قدرت فکر جمعی بتوانند سریع‌تر راه ثروتمند شدنشان را طی کنند.

اگر همین امروز بدون داشتن هیچ سرمایه‌ای شروع به استفاده از مطالب کنید می‌توانید ظرف مدت کوتاهی به سرمایه دلخواهتان برسید. مثلاً یک میلیارد تومان سرمایه از صفر. سال‌ها از زندگی‌تان گذشته اما شما هم می‌توانید خانه و ویلای موردعلاقه‌تان را داشته باشید و سوار ماشینی شوید که همیشه آرزویش را داشتید. مهم‌تر از همه می‌توانید درحالی‌که در حال تفریح کردن هستید از پول‌هایی که به حسابتان ریخته می‌شود حداکثر لذت را ببرید. روی‌ای‌تان را چقدر دوست دارید؟

برای تحقق رؤیایتان تلاش کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top