نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

آرامش در روح و جسم حق مسلم شماست

آرامش در روح و جسم حق مسلم شماست

آرامش کلمه‌ای ۵ حرفی است؛ که معانی بسیار بسیار عمیقی دارد. بر اساس تجربیات مشاوره‌ای من، ایجاد آرامش در روح و جسم کلید کسب فرصت‌های طلایی در زندگی است.

ایده نوشتن مقاله‌ی ایجاد آرامش در روح و جسم ، از جلسات مشاوره که با افراد مختلف داشتم؛ به ذهنم خطور کرد. من در این جلسات، یک نقطه مشترک را بین تمامی افراد مشاهده کردم. در بین تمامی این افراد نداشتن آرامش ریشه‌ی تمامی مشکلات روحی وجسمی افراد و شکست‌هایشان بود.

اعتقاد من بر این است؛ که برای رسیدن به خوشبختی و زندگی ایده آل در درجه اول باید آرامش در روح و جسم را به خود هدیه دهیم. لیکن من برای بدست آوردن آرامش که نعمت بزرگی است؛ راه کارهایی دارم که می‌خواهم آنها را گام به گام به شما آموزش دهم.

 

این مطلب را بخوانید: راه هایی برای داشتن آرامش بیشتر در زندگی

 

قدم اول برای آرامش روح و جسم

در ابتدا باید بدانید؛ آرامش حق مسلم شماست. پس باید، تاکید می‌کنم؛ باید آن را بدست آورید. به یاد داشته باشید؛ هیچ وقت نباید با شرایط نا مناسب کنار بیایید. تصمیم گیری برای کنار زدن شرایط نامطلوب که آرامش را از روح و جسم شما سلب می‌کند؛ اولین و مهمترین گام است.

همین حالا برخیزید و در دفترچه‌ای تصمیم جدید خود را ثبت کنبد. نگذارید روحتان زیر بار این مشکلات به بی تفاوتی برسد. به روحتان احترام بگذارید. حالا که تصمیم قطعی برای تغییر شرایط دارید؛ هدف خود را که رسیدن به آرامش روحی و جسمی است؛ مکتوب کنید.

به خود تعهد دهید؛ که من می‌توانم و آرامش را گام به گام به خود باز می‌گردانم. زدن تاریخ و امضا، زیر نوشته‌تان را فراموش نکنید.

 

موج‌ منفی را رها کنید

در مرحله بعدی موج‌های منفی را که برهم زننده‌ی آرامش در روح و جسم هستند؛ از خود دور کنید. متاسفانه در شرایط کنونی جامعه، در اکثر مواقع سیلی از موج‌های منفی از جانب جامعه که از وضع گرانی، بیکاری و … شکایت دارند؛ به ما حمله ور می‌شوند. شما باید برای شروع فقط در یک بازه زمانی ۱ ماهه تمامی این موج‌های منفی را از خود دور کنید؛ و به آن‌ها کاملاً بی توجه باشید.

 

این مطلب را بخوانید: قدرت احساس خوب را دست کم نگیرید

 

شما این بار در تصمیمی جدی به خود متعهد شدید تا آرامش را به خود بازگردانید. هنگامی که آرامش به دست بیاید ناخوداگاه بقیه مشکلات حل می‌شوند.
به بازی دومینو نگاه کنید:

هنگامی که به اولین مانع دست می‌زنید؛ موانع بعدی ناخوداگاه فرو می‌ریزند. باور داشته باشید که رسیدن به آرامش روحی و جسمی دومینووار عمل می‌کند؛ و سدهای مالی، کاری، عشقی که در مسیر زندگیتان به وجود آمده؛ را ازبین می‌برد.

پس مقالات بعدی‌ام را که در آن‌ها تجربیاتم را برای رسیدن به آرامش گام‌به‌گام بیان می‌کنم؛ مطالعه کنید.

 

همین حالا متعهد شوید

سعی کنید تمامی نکات مثبتی را که در مقالات می‌خوانید در دفترچه‌تان یادداشت کنید. حالا در اولین گام در اولین صفحه دفترچه‌تان بنویسید:

من ……. همین‌الان در تاریخ …….. به خودم تعهد می‌دهم؛ گام‌به‌گام برای رسیدن به آرامش روحی و جسمی که حق من است؛ تلاش کنم.

اسم و امضا:

باید بدانید که برای انجام یک کار اولین قدم سخت‌ترین قسمت راه است. حالا شما اولین قدم را برداشتید. پس یک گام از کسانی که هنوز سردرگم هستند و یک‌گوشه نشستند؛ جلو هستید.

 

این مقاله شامل نکاتی از دوره قدم قدم تا آرامش است.

این محصول را از دست ندهید

قدم قدم تا آرامش

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top