نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

کپسول آرامش بهترین راهکار در برابر ناخواسته‌ ها

کپسول آرامش بهترین راهکار در برابر ناخواسته‌ ها

کپسول آرامش

در مقابل ناخواسته‌های زندگی از کپسول آرامش استفاده کنید. به یاد داشته باشید؛ بدن برای مقاومت در برابر بیماری‌ها نیاز به دارو دارد. مثلاً وقتی دچار سرماخوردگی می‌شوید؛ بلافاصله برای درمان به قرص و کپسول یا داروهای گیاهی پناه می‌برید. بنابراین در مقابل ناخواسته‌های زندگی، کپسول آرامش مصرف کنید.

ناخواسته‌های زندگی را خوب بشناسید؛ و فوراً در مقابل آن‌ها برای خودتان کپسول آرامش تجویز کنید.

اگر بخواهیم ناخواسته‌های سلب‌کننده آرامش را دسته‌بندی کنیم: می‌توانیم بگوییم آن‌ها در ۳ دسته‌ی معمولی، متوسط و مهم تقسیم‌بندی می‌شوند.

اما اگر در مقابل هرکدام از این دسته‌ها به‌موقع از کپسول آرامش استفاده نکنید. اوضاع وخیم خواهد شد.

در مقابل ناخواسته‌ها از غر زدن و ایجاد موج منفی جدا خودداری کنید.

هر بار که در مقابل یک ناخواسته به‌جای استفاده از کپسول آرامش، غر بزنید؛ ناخواسته را به‌صورت ویروسی گسترش می‌دهید. در سرتاسر روح و جسم خود پخش می‌کنید.

تعبیر کار شما این‌گونه است که جای خوردن قرص سرماخوردگی در مقابل بیماری سرماخوردگی آب یخ بخورید؛ خب در این شرایط نتیجه کاملاً معلوم است.

زندگی مانند یک کوه است؛ جریان زندگی نیز انعکاس فریادهای خودمان در مقابل همین کوه است. موج‌های مثبت را به اطراف بفرستید؛ تا کائنات اتفاقات مثبت برایتان رقم بزنند. این محبتی است که در حق خودتان می‌کنید.

پس هر ۸ ساعت استفاده از ۱ عدد کپسول آرامش فراموش نشود…

 

این مطلب را بخوانید: راه هایی برای داشتن آرامش بیشتر در زندگی

 

کپسول آرامش

 

کپسول آرامش در برابر ناخواسته ها

در مقابل ناخواسته معمولی مثل بیدار شدن در صبح با ۵ دقیقه تأخیر، به‌جای گفتن جمله‌ی، وای دیر شد. ازجمله‌ی، چقدر خوب خوابیدم، استفاده کنید. در این شرایط با مصرف کپسول آرامش سرعت خود را بالا می‌برید. درنتیجه سرعتتان که توأم با آرامش بوده است؛ بدون شک ۵ دقیقه تأخیرتان را جبران می‌شود. اما اگر بدون آرامش عمل کنید؛ زمان بیشتری را از دست می‌دهید.

در مقابل ناخواسته‌ها به خود راه‌حل‌های فوری و خوب پیشنهاد کنید؛ تا در یک‌چشم به هم زدن خواسته خود را به دست آورید.

در مقابل ناخواسته مهمی مثل بیکاری، به‌جای سرزنش کردن خود و غر زدن از وضع جامعه و پخش موج منفی یک عدد کپسول آرامش استفاده کنید و اوضاع را در دست خود بگیرید.

قرار نیست که در مقابل ناخواسته‌ها با سرزنش کردن خود اوضاع را وخیم‌تر کنید. این ناخواسته‌ها برای همه وجود دارند؛ برد باکسی است که با استفاده از کپسول آرامش فرمان زندگی را در دست بگیرد و اوضاع را کنترل کند.

 

این مطلب را بخوانید: آرامش در روح و جسم حق مسلم شماست

 

گام‌ های اساسی

از یادداشت کردن غافل نشوید…

برای به دست آوردن آرامش دو گام اساسی بردارید:

گام اول: شناخت ناخواسته‌ها

گام دوم: شناخت خواسته‌های خود

در بسیاری از موارد مشاهده کردم که سردرگمی و نداشتن آرامش در افراد ناشی از عدم آگاهی از مشکلاتشان نیست؛ بلکه سردرگمی بزرگ‌تر زمانی برایشان به وجود میاید که می‌دانند چه مشکلی دارند اما نمی‌دانند خودشان چه چیزی می‌خواهند.

بنابراین در دفترچه‌تان خواسته‌هایتان را یادداشت کنید. و به آن‌ها جامه عمل بپوشانید…

با یادداشت کردن خواسته‌هایتان خود را در مقابل ناخواسته‌ها مسلح کنید. این کار تأثیر شگرفی در افزایش اعتمادبه‌نفس و ایجاد آرامش خواهد داشت.

درواقع شما برای خود هدف سازی نیز می‌کنید و دید بهتری نسبت به آینده خود پیدا می‌کنید. پس می‌بینید که همه‌چیز دومینو وار عمل می‌کند. فقط گام اول مهم است.

 

 

این مقاله شامل نکاتی از دوره قدم قدم تا آرامش است.

این محصول را از دست ندهید

قدم قدم تا آرامش

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top