نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

همین حالا به خواسته هایتان برسید-رسیدن به هدف را ببینید

به خواسته هایتان برسید

مدت های زیادی بوده که می خواستید به خواسته هایتان برسید اما هر بار به نحوی این اتفاق نمی افتاد. این در حالی است که هدف تان را تجسم می کردید و کارهای زیادی را برای رسیدن به آن انجام می دادید. غافل از این که تنها تجسم و فکر کردن و کار کردن برای رسیدن به خواسته هایتان کافی نیست.

برای اینکه بتوانید به خواسته هایتان برسید بهتر است خود را در جریان خواسته تان قرار دهید. باید به جای تجسم هدفتان، زمان بعد از رسیدن به هدف را تجسم کنید و ببینید چه کاری را بعد از رسیدن به هدف انجام می دهید و همان کار را همین حالا انجام دهید. اگر دوست دارید به یک سفر خارجی بروید و پولش را ندارید مشکلی ندارد. همین حالا بروید به دنبال کار های پاسپورت. همین حالا بروید به شرکت های گردشگری مختلف و شرایط و قیمت ها را سوال کنید و همه شرایط را بدانید. این گونه شما به هدف تان خیلی خیلی نزدیک تر می شوید. هرچه کاری کنید که ذهن احساس کند این هدف همین حالا موجود است و به اصطلاح گول بخورد فرصت های رسیدن به آن هدف زودتر نمایان می شود و شما می توانید هدف تان را به راحتی دریافت کنید.

 

برای درک بهتر این موضوع و استفاده از تکنیک های رسیدن سریع تر به خواسته ها می توانید فایل صوتی رایگان زیر را گوش کنید تا از این راز برای اینکه به خواسته هایتان برسید استفاده کنید.

 


 

فایل آموزشی صوتی

زمان: ۱۲ دقیقه

حجم: ۱۳.۸MB

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید. در غیر این صورت از طریق فرم ثبت نام عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید.

این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.

Back to top