نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

باور کن توانایی‌های تو ارزشمند است!

باور کن توانایی‌های تو ارزشمند است!

 

در دانلود رایگان امروز موضوعی مهم را بیان می کنم. موضوع جنگ درونی. جنگی که همیشه در درون ما می‌تواند وجود داشته باشد.  جنگی که ناشی از عدم باور به خویشتن است.

با یکی از دوستانم بیرون بودم و از من پرسید آیا تابه‌حال درون خودت جنگ حس کردی؟ پرسیدم منظورت چیست؟ گفت یعنی یک‌چیزی در ذهنت می‌گوید این راهی که پیش گرفتی درست است ولی چیز دیگری در ذهنت می‌گوید نه تمام این‌ها چرت‌وپرت هستند و اگر این‌ها درست است چرا فلانی و فلانی چرا به هیچ‌چیز در زندگی‌شان نرسیدند؟

به همین دلیل ذهن ما دائماً می‌گوید نمی‌شود نمی‌شود نمی‌شود. همین‌طور که مشاهده هم می‌شود شاید بالغ‌بر نود درصد افراد این نمی‌شود را باور می‌کنند. به دنبال علایق نمی‌روند زیرا پول در آن نیست؛ اما این فقط یک باور است.

 

ارزش کار خود را باور کنید

خیلی از افراد ارزش کارهایشان را نمی‌دانند؛ مانند خیلی از هنرمندان که پس از مرگشان بقیه می‌فهمند که کارشان چقدر ارزشمند بوده است. ارزش کار خودتان را باور کنید. خودباوری تمام چیزی است که نیاز دارید.

من امروز در حال فکر کردن به‌روزهای خودم بودم. به هفته‌های کاری خودم. هفته‌های من یک روز کاری دارد. یک روز کار می‌کنم یک روز استراحت و گردش و بیرون. یک روزم شنبه است و یک روزم جمعه و این روند ادامه دارد. زندگی من این‌طور خوش است و باور دارم در همین حال می‌توانم پول دربیاورم.

چه‌کاری انجام می‌دهی؟ هر کاری که داری اگر فقط خودباوری داشته باشی می‌توانی از هر چیزی پول دربیاورید. به کشورهای مختلف نگاه کنید. عکاسان نشنال جئوگرافی چقدر درآمد دارند؟ کسانی که کارهای حمایت از حیوانات انجام می‌دهند چقدر درآمد دارند. تحقیق کنید و در خودتان باور ایجاد کنید.

شما در کشور خودمان هم می‌توانید از هر کاری پول بسازید. فقط باید باور پیدا کنید. الگوها را پیدا کنید و از هر چیزی می‌توانید پول بسازید.

اگر ایده‌ای به ذهنتان الهام می‌شود به دنبال آن بروید و انجامش دهید. در مسیر انجام ایده‌هایتان با افرادی و شرایطی برخورد می‌کنید که کمکتان می‌کند تا بیشتر پیشرفت کنید. هیچ کاری نیست که نتواند شمارا به هرجایی که دوست دارید برساند.

 

یک پیشنهاد: دانلود رایگان تفریح کنید و پول به دست آورید

 

فقط باور

فقط کافی است باورش کنید. مهم نیست چه کسی هستی! مهم نیست کجایی! مهم نیست چطور زندگی می‌کنی! مهم لبانت است که باید خندان باشد. افراد موفق را دنبال کنید و ببینید چه می‌کنند و کجا هستند. چقدر به تفریح و استراحت می‌پردازند. آیا این افراد تمام زندگی‌شان فقط کار و کار و کار است؟

شما لایق این هستید بهترین زندگی را داشته باشید. لایق این هستید که عالی زندگی کنید. وگرنه چرا این‌همه نعمت و زیبایی آفریده‌شده است؟ هرجایی که هستی چند کیلومتر پیش بروی به یک جای زیبا می‌رسی.

زندگی‌تان را بازبینی کنید. ببینید آیا زندگی کردید یا فقط زنده بوده‌اید! از امروز عزمت را جزم کن تا زندگی کنی. از فراوانی نعمت استفاده کنی. سالی یک‌بار هم اگر شده از این نعمت‌ها استفاده کن. شادباش، لبانت خندان باشد و خوشحال باش.

 

فایل صوتی باور کن توانایی‌های تو ارزشمند است! با مثال های بیشتر


فایل آموزشی صوتی

زمان:  ۸ دقیقه

حجم: ۶٫۷MB

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید. در غیر این صورت از طریق فرم ثبت نام عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید.

این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.

Back to top