نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

دانلود رایگان تفریح کنید و پول به دست آورید (صوتی)

پول به دست

همیشه آرزو داشتم که بتوانم بدون کار کردن پول به دست آورم. دوست نداشتم در طول روز زمان زیادی را صرف کار کنم تا بتوانم نیاز های مالی ام را برطرف کنم. نیاز های مالی من باید چگونه برطرف می شد؟ نمی دانم!

روزی فقط این خواسته در دلم نشست و در ذهنم یک بار تکرار شد. از آن روز به بعد ذهنم این هدف را رها نکرد. هر که می پرسید در آینده چه کاره می شوی، برخلاف تمامی هم سن و سالانم که می خواستند دکتر و مهندس شوند، من می خواستم کار نکنم! من هیچ شغل خاصی مد نظرم نبود و فقط می دانستم دنبال راحت ترین راه ممکن هستم.

کمی عجیب به نظر می رسد. شاید بگویید آخر مگر می شود؟ چرا نمی شود. شده و همواره در حال اتفاق است. افراد زیادی را می بینم که کسب و کارهایی بسیار بزرگ دارند و می توانند آزادنه به هرکجا می خواهند بروند. این افراد کار نمی کنند. اینان زندگی می کنند.

اما چگونه ما می توانیم به این مهم دست پیدا کنیم؟ چگونه باید کار نکنیم و پول هم در بیاوریم؟ آیا  راز خاصی درکار است؟ آیا ثروتمندان به اطلاعاتی دسترسی دارند که ما نداریم؟ می توانیم با کمی تامل به این نتیجه برسیم خیر راز بزرگی وجود ندارد و فقط ما هستیم و افکار ما. ما باید هدایت افکارمان را به دست بگیریم.

 

راز تفریح کردن و پول به دست آوردن را با گوش کردن به فایل صوتی زیر فقط در  ۵ دقیقه آینده می فهمید و می توانید از این راز در زندگی خود بهره مند شوید.

 


 

فایل آموزشی صوتی

زمان: ۴:۳۵ دقیقه

حجم: ۳٫۲MB

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید. در غیر این صورت از طریق فرم ثبت نام عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید.

این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.

Back to top