نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

نکات دستیابی به اهداف ۱ (یک هدف به روش موفق‌ترین‌ها)

یک هدف به روش موفق‌ترین‌ها

در این مطلب ( یک هدف به روش موفق‌ترین‌ها ) نکته‌ای بیان می‌شود که باعث دستیابی حتمی شما به آرزوهایتان می‌شود. این نکته خیلی کوتاه اما بسیار بزرگ و کاربردی است و اگر رعایتش کنید محال است به آن هدف نرسید.

نکته‌ای که می‌خواهم بیان کنم این است که یک هدف به روش موفق‌ترین‌ها در جهان داشته باشید. همه ما خوب می‌دانیم که برای رسیدن به رویایمان باید آن را تبدیل به هدف کنید. این موضوع در سایت بسیار تکرار شده است. می‌توانید از مطالب زیر در مورد این موضوع استفاده کنید.

 

دانلود رایگان کتاب طوفان ۱۳۹۷

 

اما موردی که می‌خواهم بیان کنم این است که به‌جای این‌که کلی اهداف مختلف داشته باشید و به آن‌ها نرسید، آبا بهتر نیست یک هدف به روش موفق‌ترین‌ها در جهان داشته باشید؟

 

اهداف موفق‌ترین های جهان چیست؟

موفق‌ترین افراد جهان معمولاً یک هدف داشتند اما آن هدف مشخصه‌ای بسیار خاص داشت. آن هدف هدفی بود که آن‌ها حاضر بودند برای رسیدن به آن حتی جانشان را بدهند؛ یعنی هدفشان به‌قدری برایشان گران‌بها بود که بهایش حتی می‌توانست جانشان باشد؛ و معمولاً آن هدف گره‌خورده با رسالت شخصی آن فرد است.

می‌توان گفت اشخاص موفق رسیدن به رسالت شخصی را هدف خود قرار می‌دهند.

حال شما اهداف و آرزوهایتان را بررسی کنید. اهدافتان چقدر بزرگ است. آیا آن‌قدر برای خودتان ارزشمند است که حاضر باشید جانتان را برایش بدهید؟ بهتر است بررسی کنید که افراد موفق دنیا اهدافی که صبح تا شب زندگی‌شان را برای آن می‌گذاشتند آیا رسیدن به یک ماشین خاص، خانه خاص یا یک همسر خاص بوده؟

حال ما می‌خواهیم به این نکته توجه کنیم که به‌جای اینکه کلی اهداف مختلف برای خود تعیین کنیم و به آن‌ها نرسیم یک هدف بزرگ و ارزشمند تعیین کنیم که واقعاً از ته دل حاضریم حتی جانمان را برایش بدهیم. معمولاً این هدف رسالت شخصی‌تان است.

 

تاثیرات انتخاب هدف با بهایی بزرگ

حال می‌دانید انتخاب یک هدف به روش موفق‌ترین‌ها و هدفی بزرگ که حاضرید برایش حتی جانتان را بدهید چه تأثیری دارد؟ ترس‌ها کاملاً از شما دل می‌کنند.

می‌خواهی بروی دنبال انجام دادن هدفت. کسی به تو می‌گوید با انجام این کار مشکلاتی برایت پیش می‌آید. در این زمان است که وجودت به تو می‌گوید بهای هدف تو جانت است ترسی وجود ندارد.

یادتان باشد که تمام موفق‌ترین افراد جهان برای رسیدن به اهدافشان بهایی که تعیین می‌کنند خیلی بزرگ است و معمولاً در حدی است که پول و مادیات به چشم نمی‌آید. هیچ ترسی ندارد و می‌تواند از هر چیزی بگذرد.

وقتی یک هدف خیلی ارزشمند به‌عنوان مقصد انتخاب می‌کنید و می‌گویید من می‌خواهم در آن بهترین شوم و حاضرید جانتان را برایش بدهید دیگر هیچ‌چیزی جلودار تو نیست.

در این زمینه ما الگوهای خیلی زیادی در کشورمان داریم. از آن‌ها الگو بگیرید. اگر یک هدف داشته باشید و حاضر باشید جانتان هم برای آن بدهید و نترسید و درراه رسیدن به آن جلو بروید تا ابد ماندگار می‌شوید. تا ابد هرچه بخواهید به دست می‌آورید و تا ابد در جهان یک فرد ماندگار باقی می‌مانید.

 

فایل صوتی  یک هدف به روش موفق‌ترین‌ها با مثال های بیشتر


فایل آموزشی صوتی

زمان:  ۸ دقیقه

حجم: ۴٫۸MB

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید. در غیر این صورت از طریق فرم ثبت نام عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید.

این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.

نکات دستیابی به اهداف ۲

Back to top