نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

دانلود رایگان رسالت شخصی تو در زندگی چیست؟ (صوتی)

رسالت شخصی

آیا این را می دانید که رسالت شخصی تان در این زندگی چیست؟ آیا ما اتفاقی به این دنیا آمدیم و یا رسالت بزرگ تری وجود داشته که باید به آن برسیم؟

 

افراد بسیاری در این باره از من می پرسند که ما باید چه کاری انجام دهیم تا موفق شویم و همواره جواب من این است: همان کاری که به آن علاقه داری رسالت تو است. اما در اکثر اوقات افراد می گویند ما نمی دانیم به چه چیزی علاقه داریم. و این در حالی است که من به آنان در مورد رسالت شخصی توضیحات بسیار می دهم. حال چگونه ما باید بدانیم که رسالت شخصی مان در زندگی چیست؟

 

شما دو رسالت در زندگیتان وجود دارد. یک رسالت کلی که برای کل انسان های جهان یکسان است و باید به آن برسند و یک رسالت شخصی که برای هر شخص با توجه به توقعاتی که نسبت به محیط و خانواده و کشور و شرایط دیگر دارد کمی متفاوت است. ما باید همواره با توجه به رسالت شخصی خود بدانیم که چطور به اهداف زندگی برسیم. رسالت شخصی ما آرزو ها و خواسته ها و نهایتا اهدافمان را شکل می دهد.

 

ابتدا ما درکی صحیح از رسالت کلی که برای تمامی مردم جهان یکسان است پیدا کنیم. سپس باید با توجه به این رسالت کلی بگردیم و ببینیم رسالت شخصی واقعی ما در زندگی چیست؟ اما این شناخت را چگونه به دست بیاوریم؟

 

در این فایل صوتی رایگان موضوع رسالت کلی و رسالت شخصی را به خوبی توضیح دادم و با گوش دادن به این فایل در ۱۰ دقیقه آینده می توانید به راحتی رسالت زندگی تان را بیابید و آن را سرلوحه اهداف و کار و زندگیتان قرار دهید.


فایل آموزشی صوتی

زمان: ۱۰ دقیقه

حجم: ۵٫۹MB

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید. در غیر این صورت از طریق فرم ثبت نام عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید.

 

 

این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.

Back to top