نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

نکات دستیابی به اهداف ۲ (اتفاقات بازتاب رفتار خودتان است)

بازتاب رفتار خودتان

پس از مطالعه نکته اول دستیابی به اهداف در این مطلب نکته‌ای دیگر بیان می‌شود که باعث دستیابی حتمی شما به آرزوهایتان می‌شود. نکته‌ای که باید بدانید این است که تمامی اتفاقات بازتاب رفتار خودتان است. هر اتفاقی که در زندگی‌تان در جریان است بازتاب بازتاب رفتار خودتان در حال حاضر است. اگر جایی با شما خوب رفتار می‌شود. اگر الآن با آرامش این فایل را گوش می‌کنید. اگر الآن در حال سختی کشیدنید. اگر دنبال یک‌راه چاره‌اید. هر وضعیتی که در حال حاضر در زندگی‌تان است بازتاب رفتار خودتان است.

کمی دقیق‌تر اگر بخواهم توضیح بدهم فرض کنید وضعیت مالیتان عادی است و می‌خواهید به یک وضعیت مالی خیلی خوب برسید چیزی که وضعیت مالی شمارا خوب می‌کند این است که از همین الآن رفتارهایتان طوری باشد که انگار وضعیت مالی خوبی دارید. منظور من فقط خرج کردنتان نیست اما رفتارتان نباید رفتار یک فردی باشد که بی‌پول است. برای مثال می‌خواهید در کارتان تغییری ایجاد کنید. می‌خواهید به دنبال کاری بروید ولی رفتار از روی ترس از روی بی‌پولی از خودت نشان می‌دهی.

برای مثال فرض کنید همایشی مربوط به کارتان می‌خواهد برگزار شود. قیمتش صدهزار تومان است و می‌بینید اگر در این همایش شرکت کنید با افرادی آشنا می‌شوید که شاید خیلی کمکتان کند تا در کارتان پیشرفت کنید؛ اما با خودتان چه می‌گویید؟ نه صد هزار تومان پول همایش بدهم بعد چه‌کار کنم؟ شاید بعداً پول نداشته باشم. شاید این اتفاق و آن اتفاق بیفتد. تمام اتفاقات بد را ذهنتان یکی‌یکی تحلیل می‌کند و به شما تحویل می‌دهد.

کار ذهن این است که اتفاقات بد را تجزیه‌وتحلیل کند؛ اما لحظه‌ای که تبلیغ و ایمیل آن همایش برایتان آمد و آن را دیدید یک آن حسی خوب به شما گفت اگر در این همایش شرکت کنی اتفاقات خوبی را تجربه خواهی کرد؛ اما ناگهان سمت چپ مغز شروع می‌کند به تجزیه‌وتحلیل‌های اضافه که نه این اتفاق می‌افتد و آن اتفاق می‌افتد. این کار را نکن؛ و شمارا از راه زد.

 

تحلیلی کوتاه از مغز

تحلیلی کوتاه از مغز برایتان می‌کنم. وقتی شما چیزی را می‌بینید و ناگهان حس خوبی به شما دست می‌دهد این به این دلیل است که سمت راست مغز ما می‌تواند همه‌چیز را به‌صورت کلی تحلیل کند یعنی وقتی چیزی را می‌بیند می‌تواند اول تا آخر آن را حس کند. شاید در مغز به‌صورت کامل یک‌راه روشن را نبینید اما چون حس خوبی در شما ایجاد می‌کند شما در آن لحظه‌ای که آن را می‌بینید ناگهان حسی به شما می‌گوید این همان چیزی است که می‌خواستی. دقیقاً در همان لحظه است که رفتارهایتان را باید از روی احساس خوبتان پیش ببرید و آن کار را انجام دهید.

اگر این رفتارهایی که از روی حس خوب است را انجام دادید و حرکت کردید، پیشرفتتان حتمی است و در آن موقع است که می‌توانید بازتابی که از رفتارهایتان می‌بینید را به مثبت‌ترین شکل ممکن تغییر دهید.

اگر می‌خواهید به اهداف و آرزوهایتان دست پیدا کنید اول‌ازهمه درک کنید که تمامی اتفاقات زندگی بازتاب رفتارهای خودتان است و از همین حالا رفتارهایتان را طوری شکل دهید که گویا شخصی رسیده به اهداف و آرزوهایتان هستید.

 

رفتار افراد موفق را داشته باشید

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید یک سال منش و فکر و باور ثروتمندان را داشته باشید. مثل ثروتمندان رفتار کنید و ببینید چطور مثل آن‌ها پیشرفت می‌کنید. فقط یک سال رفتار و منش ثروتمندان را داشته باشید و ببینید چه اتفاقی برایتان می‌افتد. مثل آن‌ها هدف‌گذاری کن. مثل آن‌ها بیزینس هایتان را پیش ببرید از نترسیدن‌هایشان از ریسک کردنشان الگو بگیرید، انجام بدهید و پیشرفت کنید.

تمام افراد ثروتمند رفتارهای بزرگ‌منشانه‌ای داشتند که به افراد بزرگی تبدیل شدند. پس شما هم از الآن رفتارهای بزرگ‌منشانه داشته باشید و در آینه زندگی بازتاب رفتارهای بزرگ‌منشانه تا را ببینید.

 

فایل صوتی اتفاقات بازتاب رفتار خودتان است با مثال های بیشتر


فایل آموزشی صوتی

زمان:  ۸ دقیقه

حجم: ۴٫۸MB

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید. در غیر این صورت از طریق فرم ثبت نام عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید.

این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.

 

نکات دستیابی به اهداف ۳

Back to top