نمایش بهینه در گوگل کروم پشتیبانی تلگرام : 09029271141

آرامش تجسمی راز آرامش در همه شرایط

آرامش تجسمی راز آرامش در همه شرایط

آرامش تجسمی

داشتنن آرامش تجسمی علاوه بر اینکه می‌تواند؛ شما را با سرعت نور از یک فضای منفی که خواسته یا ناخواسته درگیر آن شدید؛ بیرون بکشد، توانایی ایجاد یک فضای مثبت برای رسیدن به خواسته‌هایتان را نیز دارد. در زندگی ماشینی امروز باید توانایی کسب آرامش را در خود تقویت کنید؛ در غیر این صورت مشکلات بزرگتری گریبان گیرتان خواهد شد.

به وجود آمدن مشکلات ریز و درشت در زندگی همه‌ی انسان‌های زنده طبیعی است. تنها انسانهایی که بدون مشکل و در آرامش کامل‌اند، در آرامگاه‌های ابدی خود آرمیده‌اند؛ وگرنه در زندگی همه ما روزهایی پیش می‌آید که مشکلات ناخوش آیند سرراهمان سبزشوند. در این زمان است که آرامش تجسمی به دادمان می‌رسد.

یادتان باشد درست زمانی که در یک فضای منفی گیرکرده‌اید یا به یک مشکل آنی دچار شدید؛ فرقی نمی‌کند مشکل چقدر بزرگ است یا کوچک، به دست آوردن آرامش تجسمی بهترین راهکار برای آرامش روح و جسم شما خواهد بود.

این مطلب را بخوانید: راه هایی برای داشتن آرامش بیشتر در زندگی

آرامش تجسمی چه می‌کند؟

آرامش تجسمی در وجود شما، ایجاد امیدواری نسبت به زندگی می‌کند؛ یعنی درست در لحظه‌ای که گرفتار مشکلات هستید آرامش تجسمی موج مثبتی را به سمت شما روانه می‌کند؛ و در آن لحظه‌ی طاقت‌فرسا و سخت امید و نوید لحظات بهتری را به شما می‌دهد، با این کار شما برای مقابله با مشکلات، قوی و آماده‌تر می‌شوید.

آرامش تجسمی ریشه در جسم کردن آرزوهایتان دارد. البته باید بدانید که آرامش تجسمی صرفاً با تجسم آرزوها یا خواسته‌هایتان به دست نمی‌آید؛ بلکه تجسم تمام چیزهای آرامش‌بخش هم در آرامش تجسمی گنجانده می‌شود. مثل تجسم یک جنگل سبز استوایی یا تجسم کردن دریای آبی.

آماده سازی برای آرامش با تجسم

برای به دست آوردن آرامش مواردی هست که باید خودتان آن را آماده‌سازی کنید:

* باید ذهنتان پویا باشد.

*باید خلاقیت ذهنی داشته باشید

* از تصور کردن نترسید.

*پاک‌سازی ذهنی فراموش نشود.

آماده‌سازی ذهن برای به دست آوردن آرامش تجسمی بسیار مهم است؛ کار خود را با یک شوینده قوی شروع کنید و ذهنتان را از موج‌های منفی پاک‌سازی کنید. طوری که ذهنتان خالی شود و برای تجسم هر چه دلتان می‌خواهد، آماده شود.

این مطلب را بخوانید: آرامش ارزشی در دسترس ترین نوع آرامش

*موسیقی برای بسیاری از افراد در جهت به دست آوردن آرامش تجسمی بسیار کاربردی است. به‌شرط آن‌که به آهنگ‌های غمگین و ضد انگیزشی پناه نبرید.

مواردی که می‌توانند برای به دست آوردن آرامش کارآمد باشند؛ بسیار ساده و در دسترس هستند.

* ممکن است؛ برای بعضی از افراد، رسیدن به آرامش تجسمی در سکوت دلپذیر تر باشد؛ در این حالت مدیتیشن جوابگو خواهد بود.

* کار دیگر برای کسب آرامش تجسمی، دیدن تصاویر انگیزشی و شاداست. برای این کار می‌توانید، تصاویر مدنظرتان را در اتاق خود بچسبانید؛ و با هر بار دیدنشان در آرامش تجسمی زیبایی غرق شوید.

*داشتن یک دفترچه یادداشت نیز عالی است.

تمامی موارد بالا و خیلی از راهکارهای دیگر که به سلیقه شخصی افراد برمی‌گردد؛ قدرت تجسم شمارا بالا می‌برد. هرچقدر که ذهن خود را برای تجسم کردن قوی و رهاتر کنید به آرامشی بیشتر دست پیدا خواهید کرد.

این محصول را از دست ندهید

قدم قدم تا آرامش

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top